O nas

ania i karo 7_mini

mgr farm. Karolina Szczepanik

Ukończyła studia na kierunku farmacja na Wydziale Farmaceutycznym z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej w Sosnowcu SUM oraz studia podyplomowe w Studium Farmakoekonomiki, HTA, Marketingu i Prawa Farmaceutycznego w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej. Zawodowo związana z badaniami klinicznymi, które na równi z technologią telemedyczną stanowią jej wielką pasję. Aktywnie uczestniczy w życiu Śląskiej Izby Aptekarskiej, w której jako członek Rady VII Kadencji SIA realizuje przede wszystkim projekty o charakterze naukowym oraz sportowym. Prywatnie zagorzały sportowiec (miłośnik tenisa, nart i roweru), a także grafik i web designer amator.

mgr farm. Anna Hechmann

Zawodowo koordynator badań klinicznych, z wątkiem aptekarstwa. Jak sama przyznaje zamiłowane do farmacji i medycyny ma zapisane w genach. Podczas studiów niejednokrotnie uczestniczyła w Krajowych i Międzynarodowych Konferencjach w ramach aktywności Studenckiego Koła Naukowego. Jest autorką kilku publikacji naukowych, z kolei w tekstach pisanych dla portalu opiekafarm.pl chce przekazać czytelnikom, że farmacja nie musi być nudna, a wręcz przeciwnie. Prywatnie jest amatorką dobrego kryminału, weekendów za miastem oraz sportu, głównie narciarstwa, łyżwiarstwa figurowego i tenisa.

0 comments
Previous Post
mur w aptece_blue kopia
Next Post
opda2017

Dostęp do zawartości serwisu opiekafarm.pl jest możliwy dla osób uprawnionych do wystawia recept lub osób prowadzących obrót produktami leczniczymi.